Ангеловски: Македонија покажа дека има комплетен состав, им честитам на Ристовски и Чурлинов за деби головите

Селекторот на нашата репрезентација очекувано е задоволен, откако и резервите се прикажаа во убаво светло на последната контрола пред настапот на ЕП

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *