Асенсио во животна форма, а и како да бира кога дава гол во ЛШ (Видео)

Првпат во кариерата дава гол на четири меча по ред.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *