Аѕурите не знаеја што ги снајде: Нено газеше со тројки од пола терен, цепелини… (видео)

Блескав настап имаше нашиот плејмејкер во важната победа над Италија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *