Барса на колена пред Мбапе и Кен, Мане ја заверува победата за Ливерпул (видео)

Светците имаат сигурна предност на „Камп ноу“, додека Црвените водат со 2-0 во Будимпешта.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *