Барса по 10 години без Меси на стартот на Ла Лига

Аргентинецот нема да игра во Билбао, а на листата се наоѓа Кутињо.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *