Барса се „заљуби“ во Јовиќ, тој го одбра Реал Мадрид

Калчомеркато објави дека трансферот е веќе готова работа, а откритието на сезоната ќе игра за Реал Мадрид со трансферот што ќе чини околу 60 милиони евра

Слични вести...