Барселона има ново чудо од дете, даде фантастичен гол во победата кај Осасуна (Видео)

Имаше само две години кога Меси ја освои првата титула, а сега доби асистенција од Аргентинецот за првенецот во сениорскиот фудбал

Слични вести...