Белиот шампионски дрес со број 34 е подготвен, Кралевите можат да го облечат вечерва со победа против Вилјареал (Фото)

Сè е подготвено за нова титула, а и дресот со број 34 што го симболизира новиот рекорд на Реал вечерва чека триумф против Жолтата подморница.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *