Бешикташ го смени ставот за 24 часа, сега потврдија средба на нивниот скаут со Вардар

Истанбулскиот клуб вчера шокира со демант, но и денеска не велат дека имало договор за соработка, туку дека Вардар бил посетен од нивниот тренер за скаутинг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *