Бешикташ преку официјално соопштение негира „дил“ со Вардар

Турскиот првак ги демантира скопските Црвено-црни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *