Битка на „Енфилд“ од тешка категорија, се игра за повеќе од три бода, објавени можните состави

Ривалството им почна поради пристаниште, гостите може да му зададат удар на најлутиот ривал на кој не може да му простат за ланската доминација.

Слични вести...