Бонусот во Sport Life е повеќе од пола добивка – Вртоглава сума од еден милион денари во Скопје, гратис се 10.000 евра (Фото)

Во обложувачкото место кај Млечен ресторан погодени се 15 натпревари за ќар од еден милион денари, а во добивката влегуваат дури 600 илјади денари благодарение на фантастичниот бонус во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *