Бразил го намачи првакот, сега со домаќинот, Србите ја предизвикуваат Франција

Германците сакаат да му се реваншираат на Бразил за поразот на ОИ во 2016

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *