Челзи го натера Суарес да сонува за нова титула во ЛШ

И херојот на Атлетико изненаден од подвигот на лондочани до европската титула.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *