Четворица различни тренери седеле на клупата на Баерн во последните четири порази во ЛШ

Ханс-Дитер Флик сега има повеќе порази од титули со баварскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *