Чудото Халанд за помалку од еден саат на терен испиша рекорд во Бундеслигата

Низ историјата на германското првенство не е виден ваков подвиг

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *