Да не му е Дејвид Бекам татко, тешко дека ќе заигра (Видео)

Негативни се реакциите по дебито на Ромео во профи фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *