Дешамп оптимист околу повредата на Бензема: Верувам во лекарскиот тим

Францускиот селектор мисли дека докторите се врвни и ќе успеат брзо да го оспособат напаѓачот повторно да заигра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *