Бензема се повреди, дали за него е завршено ЕП уште пред да почне? (Видео)

Пет и пол години чекаше да се врати во националниот тим, а сега...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *