Додека Џенова се мачи со корона-вирусот, градскиот ривал ангажира позитивен играч

Балде Кеита во Сампдорија пристигна со позитивен тест на ковид-19.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *