Кевин Дурант во Нетс можеби ќе игра само две сезони?

Иако има четиригодишен договор за 164 милиони долари, ѕвездата можеби ќе си оди во 2022 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *