Две неверојатни промашувања ги одбележаа дуелите од Лигата на Европа (Видео)

Докажани голгетери не погодуваа од ситуации од кои е полесно да се даде погодок

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *