Еден магичен потег доволен за победа на Рома (Видео)

Играчот кој беше донесен како замена за Един Џеко, ѝ донесе триумф на Римската волчица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *