Енигмата е разрешена – Медведев ја славеше гренслем-титулата со пад на теренот како да дал гол на ФИФА 21 (Видео)

Очигледно е дека рускиот тениски ас е добро запознаен со многу популарната игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *