Медведев знае кога да победи – Даша го доби најубавиот подарок за годишнина од брак (Видео)

Новиот шампион на Отвореното првенство на САД првиот гренслем-пехар ѝ го посвети на својата сопруга, освоен на денот кога стапиле во брак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *