Family Aerodrom се прости од Марче (фото)

Навивачката група на МЗТ не го заборави неодамна починатиот ракометар на Металург

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *