Нова трагедија го потресе мак-ракометот: Почина 20-годишен член на Бутел Скопје

Младиот Божиновски починал од срцев удар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *