Фешта во Барселона: Навивачите пред „Камп ноу“ ќе ги бодрат Меси и дружината (видео)

Фановите на Каталонците веруваат во добар резултат во дербито против ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *