Ќе реагираат ли ФИФА и УЕФА? Фудбалерите почнаа да потпишуваат договори со фирми

Алжирецот Ишак Бусуф, или како што го нарекуваат новиот Марез потпиша петгодишен договор со Сити фудбал груп и веднаш е префрлен во белгиски Кортријк е

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *