Фудбалерите се сместија во центарот на Букурешт, од некои соби има поглед на најтешката зграда на светот (Фото)

Македонските репрезентативци први стигнаа во Букурешт, ќе имаат супер услови, а ќе тренираат на стадионот на Стеауа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *