Македонското сонце огреа во Букурешт, фудбалерите стигнаа во романската престолнина (Фото)

Авионот со кој нашата експедиција леташе кон Букурешт, слета, и играчите се упатија во хотел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *