Германците со „мал милион“ барања, а во Скопје доаѓаат со свои готвачи, опрема и справи за вежбање

Во познатиот хотел во кој што ќе претстојуваат имаат резервирано над 80 соби

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *