Ѓоковиќ даваше автограми кога беше погоден со шише во глава и беше нокаутиран (Видео)

Новак Ѓоковиќ го помина првото коло на мастерсот во Рим, но веднаш по завршување на дуелот се случи скандал. Србинот тргна кон соблекувалната, но застана да подели автограми на фановите, кога ненадејно беше погоден со шише по глава.

Најдобриот тенисер во светот веднаш падна како покосен, а на крајот завршил во болница. Неофицијалните информации се дека на некое дете му паднало шишето од ранецот и го погодило Ѓоковиќ во глава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести