Ѓоковиќ објасни зошто така убедливо го загуби финалето од Надал

Србинот освои само седум гејма во трите сета во финалето кое ја немаше посакуваната неизвесност

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *