Голманот со погодок во 97 минута го спаси Стандард од пораз (Видео)

Домаќините прво примија гол, кој беше поништен, а потоа се случи чудо на спротивната страна

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *