Гулабите беа најголемата љубов и пасија на Дуда, тие ја предизвикаа и неговата смрт

Еден од најдобрите тренери во историјата на кошарката со живот ја плати дружбата со гулабите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *