Гвардиола: Играчите на Ливерпул сигурно испиле многу пиво деновиве, но не беа пијани на теренот

Тренерот на Манчестер сити со интересна изјава по убедливата победа на неговиот тим во дуелот со новиот шампион.

Слични вести...