Хабиб Нурмагомедов прогнозираше кој би ја добил тепачката помеѓу Ибрахимовиќ и Лукаку (Фото)

И Златан и Ромелу дадоа гол, но нивниот конфликт од крајот на првото полувреме е во центарот на вниманието.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *