Интер, Севилја и француското дерби во квоти на денот

Доколку ги уплативте вчерашните три предложени Квоти на денот во Sport Life, сте биле добитни, вкупниот коефициент изнесуваше 8,61, а за денеска најдобрата обложувалница во Македонија нуди нова порција од три предлози.

Севилја го пречекува Хетафе во меч на кој домашите се фаворити, но Хетафе во минатото коло го победи лидерот Реал Мадрид и нема да се предаде однапред на гостувањето во Андалузија. Ако верувате дека Севилја ќе даде гол во првото полувреме, тогаш уплатете во Sport Life, каде квотата за Т1 1+пол. е 1.95.

Интер и Лацио го играат едно од двете денешни дербија во Серија А, а квотата од 2.05 е понудена за домашните да не загубат, но и двата тима да постигнат гол.

Третата предложена средба носи и најголема квота. За мечот меѓу Лион и ПСЖ, квотата од 2.25 е да падне најмалку еден гол во прво полувреме и барем два во второто полувреме.

За трите денешни квоти, вкупниот коефициент е 8.99.

- Оглас -

Најнови вести