Јунајтед десеткуван ќе мора да издржи во вториот дел, во Севилја се делат пенали како колачи (видео)

Доста возбудувања во првите два натпревари на стартот од новата сезона во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *