Јувентус на крилјата на Роналдо го реши фенерџијата Кротоне (видео)

Италијанскиот првак е на -8 бода во однос на лидерот Интер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *