Како да загуби Ѓоковиќ, кога освојува и вакви „загубени“ поени без да гледа каде го испраќа топчето (Видео)

Популарниот Ноле денеска против Зверев имаше еден од најдобрите потези во богатата кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *