Како ретко кога, фудбалот е во сенка во Квотите на денот, вкупниот коефициент е примамлив

Два тениски, една кошарка и два фудбалски дуели се дел од Квотите на денот, кои ако ги одиграте сите пет на еден тикет, ќе добиете вкупен коефициент од 44.08.

Карлос Алакарас и Новак Ѓоковиќ се очекува да одиграат возбудлив меч на којшто треба да има барем еден тај-брејк, што носи квота од 1.75.

Во второто полуфинале ќе играат Руд против Зверев, а тука може да се одигра дека во првиот сет ќе има над 9,5 гејма. Оваа игра носи квота од 1.80.

Од фудблската понуда, Виборг и Митјиланд треба да одиграат дуел со погодоци, а за играта ГГ&1+I&1+II, квотата е 2.10.

За средбата меѓу Дери сити и Бохемијанс се нуди популарната игра да има 1-3 погодоци во двете полувремиња, а коефициентот е 2.15.

Во НБА-финалето, Денвер треба да го победи Мајами на гости во дуел на којшто ќе бидат постигнати повеќе од 210,5 поени. Квотата за оваа комбинација е супер и изнесува 3.10.

- Оглас -

Најнови вести