Кампањата на Рома досега спаси 10 млади животи!

Акцијата на Римската волчица врши огромна работа во пронаоѓањето на исчезнати деца.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *