Ќе биде бомба ако се реализира – Клоп го бара јунакот на финалето во ФА купот

Ливерпул и посебно германскиот менаџер прават варијанти за да се засилат со капитенот на Арсенал Пјер-Емерик Обамејанг

Слични вести...