Ќе игра ли Ибрахимовиќ во најважниот меч од сезоната за Милан?

Росонерите имаат историска сезона во Серија А, но сега следува дуелот на кој треба да докажат дека имаат шампионска сила.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *