Кек: Бидете без гајле, Македонија нема да биде само обичен учесник на ЕП

Селекторот на Словенија ни додели многу комплименти и очекува одлична презентација на нашата репрезентација на шампионатот на Стариот Континент.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *