Клубот му даде отказ на тренер, и тоа додека тој во болница се бореше за живот

Не баш хумана постапка на клубот од Сицилија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *