[

Кога играат меѓусебно немаат постигнато гол, а сега голем е ризикот да се „отворат“

Победникот од овој меч ќе биде чекор поблиску до промоција во најсилната лига, а Sport Life нуди убави квоти за да нема голем број на голови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *