Кој му е крив за лошите резултати? Клоп жестоко го нападна Манчестер јунајтед!

Ливерпул може да ја загуби челната позиција, и тоа од најголемиот ривал, па германскиот стратег веднаш најде виновник.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *